X

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 12 شهریور 1397 - 12:12:12 ب.ظ

از اولویت های اداری ثبت اسناد و املاک استان سلامت اداری،تحول و تداوم در این راه می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و ااملاک استان البرز عباس مرادخانی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان البرز در دیدار مسئولین اداره کل ثبت اسناد و املاک استان به اولویت های اداری و سازمانی ،سلامت اداری وایجاد امنیت در قسمت های مختلف اشاره نمود...

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و ااملاک استان البرز عباس مرادخانی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان البرز در دیدار مسئولین اداره  کل ثبت اسناد و املاک استان به اولویت های اداری و سازمانی ،سلامت اداری وایجاد امنیت در قسمت های مختلف اشاره نمود.عباس مرادخانی از وصول بیش از 814 میلیارد ریال مطالبات بانکی  با 46% رشد و 68 میلیارد ریال حقوق دولتی با 38% رشد در پنجماهه نخست سال جاری خبر داد.  وی تصریح کرد که این سهم نسبت به حجم استان و سایر استانها بسیار چشمگیر بوده و قریب به 3درصد از سهم کل کشور را در بر می­گیرد. وی گفت استان البرز با جمعیتی بالغ بر 2میلیون و هشتصد هزار نفر روزانه بالغ بر 6.5 میلیارد ریال وصول مطالبات بانکی دارد که بیش از نیمی از آن (67%) شامل بانکها و موسسات مالی و اعتباری خصوصی بوده است.

مرادخانی همچنین در خصوص موانع  پیش رو  و راهکارهای پیشنهادی جهت بخش اجراء مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا عنوان کرد با توجه به اینکه از تاریخ تصویب برنامه ششم توسعه، بخشی از پرونده های اقدامی از طریق دادگستری (مهریه و چک) به واحدهای اجرا واگذار گردیده و اینکه واحدهای اجرا اقدامات شبه قضایی انجام می دهند لازم است در جهت تامین رضایت مراجعین و انجام هرچه بهتر خدمات محوله، تامین نیروی انسانی امکانات و تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری بیشتر متناسب با آن صورت پذیرد.

وی خاطر نشان کرد : واحدهای اجرا به مثابه شعبه ای از دادگاهها عمل می نمایند ولی اختیارات و امکانات کافی در این جهت فراهم نگردیده که شایسته است به لحاظ دامنه اختیارات و امکانات نیز مشابه شعبات دادگاه از ارتقاء کافی بهره­مند گردند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است